Zakup adventskih kućica u Srebrenom - Župskiportal.hr - Novi župski đir
ŽupaŽupanijaGradKonavleAktualnoZanimljivosti
  830 460

Župa | 04.11.2023.

Zakup adventskih kućica u Srebrenom
Općina Župa dubrovačka raspisala je  Javni natječaj za dodjelu prostora za postavljanje adventskih kućica na Adventu u Župi dubrovačkoj. U zakup će se dati šest montažnih kućica koje će se, kao i prijašnjih godina, nalaziti na platou ispred općinske zgrade u Srebrenom.

Početni iznos naknade za zakup jednog objekta iznosi 3 tisuće eura, a a prijave se zaprimaju do 8. studenoga.  Ponude za Javni natječaj se podnose osobno ili preporučenom poštom na adresu Općine. Povjerenstvo za provedbu postupka će razmatrati samo one ponude koje su bez obzira na način dostave na njegovu adresu zaprimljene, a kriterij za odabir najpovoljnijih ponuditelja je najveći ponuđeni iznos zakupnine za kućicu uz ispunjavanje ostalih uvjeta iz Natječaja.

žp

  NAJČITANIJE (7 dana)
  279 156

Grad | 30.08.2026.

Povijesno Svjetsko prvenstvo u vaterpolu 4×4 stiže u Dubrovnik, ulaznice od 10 eura
  279 156

Župa | 25.08.2026.

Župa želi biti pristupačnija, ali prepreke su posvuda: od nogostupa i stanica do parkiranja
  279 156

Župa | 31.08.2026.

Đuro Lonza nakon Groblja Dubac odlazi u privatne vode: Osnovao vlastitu tvrtku za savjetovanje i gradnju
  279 156

Župa | 26.08.2026.

Evo što načelnik Miloslavić kaže o izgradnji groblja na Dupcu

Župa

Županija

Grad

Konavle

Aktualno

Zanimljivosti

Izdavač:

Župski portal d.o.o.
Put za Petraču 1
20207 Mlini
OIB: 89930037338

Impressum:

Kate Šutalo Cvjetković, glavna urednica

ISSN 1849-1863

Kontakt:

tel/fax +385 20 411 896
mob. +385 98 345 900

e-mail: info@zupskiportal.hr

Marketing:

e-mail: marketing@zupskiportal.hr

Uvjeti korištenja

© Župski portal d.o.o. 2013.-2026.

Powered by:

IT Strings j.d.o.o. Dubrovnik - info@itstrings.hr